nás

podpořte

Přijďte do kina

Nejlépe uděláte, když přijdete na některou z našich akcí. Připravujeme je přece pro vás! Vstupné nám pomáhá pokrýt náklady na režii, která obvykle zahrnuje honorář pro vystupující či půjčovné v případě filmu, náklady na propagaci a v neposlední řadě lidské zdroje – obsluhu sálu, práci produkční atd.

Přijďte na festival

V červnu 2020 proběhne další ročník benefičního festivalu NaPleš!Fest. Přijďte, pozvěte přátele a přispějte tak na další fáze projektu obnovy kinosálu!

Darujte

Dobročinnosti se meze nekladou. Můžete nám darovat finanční obnos nebo společně vymyslíme věcný dar či pomoc, které by se nám hodily v rámci obnovy kinosálu. Ozvěte se nám, budeme rádi.

Sponzorujte naše akce

Staňte se součástí našeho projektu a přidejte si dílek do skládačky společenské odpovědnosti vaší firmy. Svůj byznys můžete prezentovat na naší akci v podobě reklamy na filmovém plátně, roll-upu v kinosále nebo na našich tiskovinách. Možností je samozřejmě mnohem víc, tak se nám neváhejte ozvat.

Vyplňte dotazník o kulturních akcích v Kině Na Pleši

Nemocnice Na Pleši od října 2019 provozuje Kino Na Pleši jako multifunkční prostor pro konání kulturních a vzdělávacích akcí. Rádi bychom vás požádali o názor na tyto aktivity, vaše preference či případné nápady a připomínky. Děkujeme vám za vyplnění krátkého dotazníku!

Benefice!

Dosud jsme vybrali

Výtěžek použijeme na obnovu technického vybavení a zajištění provozu kina

Share This